FAQ

1. Co to jest „Na Tropie”?

„Na Tropie” to gra miejska. Czyli zabawa przeniesiona do rzeczywistości zawierające scenariusze z powieści, filmów, gier komputerowych oraz stworzone od podstaw. Uczestnicząc w niej, wcielasz się w głównego bohatera/bohaterkę i często to Ty masz wpływ na to co się stanie, i w którą stronę potoczy się akcja. Kwestia dowolności podejmowanych kroków zależna jest jednak od wybranego scenariusza.

2. Dla ilu osób jest „Na Tropie”?

W zamyśle zagadki tworzone są dla grup do 4 osób. Jeśli jednak zależy Ci na innej liczbie uczestników, skontaktuj się z nami i uzgodnimy razem możliwe opcje.

3. Jak wygląda gra?

Po pierwsze spotykamy się na 'odprawie'. Radzimy zabrać ze sobą coś do notowania i pisania oraz przynajmniej 1 telefon komórkowy w razie potrzeby wykoniania telefonu związanego z grą. Poczuj się jak prawdziwy detektyw! Na spotkaniu, dostajecie tablet z uruchomioną aplikacją, która przez całą grę będzie służyć Wam za centrum dowodzenia. To dzięki niej będziecie mogli m.in. kolekcjonować wszystkie napotkane dowody i poszlaki również wirtualnie czy wysyłać próbki DNA czy zebrane odbitki linii papilarnych do analiz.

4. Co się stanie, jeśli nie rozwiążemy zagadki?

Nic się nie stanie. Zawsze możecie spróbować drugi raz!

5. Czy za rozwiązanie są nagrody?

Przewidujemy comiesięczne losowanie nagród pomiędzy najlepszymi drużynami. Śledź nas na FB, żeby dowiedzieć się więcej.

6. Czy mogę z Wami jakoś współpracować?

Jeśli masz ciekawe pomysły i widzisz swoje miejsce w naszej drużynie, wiesz co byś chciał/a robić - daj nam znać! Kto wie.

7. Jak płacę?

Na dzień dzisiejszy, płatność jest możliwa tylko osobiście podczas spotkania w siedzibie firmy, lub w umówionym miejscu przed rozpoczęciem gry lub z wykorzystaniem Vouchera prezentowego. Jeśli dostępna jest opcja płatności przy wykorzystaniu PayU - również możesz skorzystać z tej opcji.

8. Ile Czasu trwa gra?

Czas gry uzależniony jest od wybranego scenariusza. Domyślnie, jeśli w szczegółach danego scenariusza nie jest napisane inaczej, rozgrywka trwa do 2 godzin, plus czas wprowadzenia (ok. 10-15 min). Jeśli uda Ci się rozwiązać zagadkę szybciej to bardzo dobrze, lecz jeśli jednak nie zmieścisz się ze swoją drużyną w czasie, zagadka zostanie zakończona po upływie czasu, ze względu na możliwe rezerwacje rozgrywki na kolejne godziny.